Čistiace rohože

Stránka:   1
Zobrazujem firmy 111 celkom 11

Asko s.r.o.

Predaj filtračnej a čistiacej techniky - odvodňovacie žľaby, čistiace rohože, odlučovače tukov, odvodňovače.
internet: www.asko-bb.sk, www.designexclusive.sk  

COBA Europe, s.r.o.

Predaj a výroba vstupných a priemyselných rohoží, podláh, gumeného materiálu, ESD produktov, podložiek pre stravovanie, chov koní a voľný čas. Značenie podláh.
internet: www.cobaplastics.sk, www.cobaurope.sk, www.cobaeurope.sk  

Elitmat s.r.o.

Rohože pre suché, mokré, olejové, zváracie a ESD prostredie. Rohože za bary a profi kuchyne. Vstupné rohože pre obchody, kancelárie, školy, športové zariadenia, hotely.
internet: www.elitmat.sk  

Bellay Miroslav, Ing. - MBM mat

MBM mat vyrába a predáva čistiace rohože a ucelené čistiace zóny. Význam čistiacich zón spočíva v tom, že pri prechode čistiacou zónou, táto zachytí až 90 % nečistôt.
internet: www.mbmmat.sk  

JUMICOL, s.r.o.

Veľkoobchod na čistiace a dezinfekčné prostriedky, upratovacie vozíky, stroje a príslušenstvo, čistiace rohože, dávkovače mydla, zásobníky papierových utierok, polohovacie lôžka a príslušenstvo pre ...
internet: www.jumicol.sk  

K invest group s.r.o.

Kovový priemyselný nábytok, skladové nádoby, regálové systémy, palety, záchytné vane, kufríky, organizéry, dielenské stoličky, priemyselné rohože, rebríky a plošiny.
internet: www.kinvest.sk, www.autoservis-hs.sk  

Lynne+ s.r.o.

Predaj priemyselnej hygieny Tork, dávkovače, spotrebný hygienický materiál, čistiace rohože, produkty značky Plum: očné sprchy, dávkovače náplastí, ochranné krémy, abrazívne pasty, dezinfektory, ...
internet: www.lynneplus.sk, www.lynneplus.sk  

Lynne, s.r.o.

Široký výber priemyselných lepidiel, špecíalnych mazív, čistiacich a chemických prípravkov pre výrobu, opravárenstvo a údržbu.
internet: www.lynne.sk  

Lynne, s.r.o., Zvolen

Predaj gumených rohoží - priemyselné, rohové, vchodové, hospodárske rohože.

Tommar Slovakia s.r.o.

Interiérové rohože, exteriérové rohože, kobercové rohože, odvodňovací systém, žľaby , nerezové žľaby – sanita, drenážny systém, poklopy, vpuste, anglické dvorce. Prenájom kancelárskych priestorov.
internet: www.tommar.sk  

ZAVAM, s.r.o.

Pracovné ergonomické stoličky. Predaj rohoží svetových výrobcov - vchodové, priemyselné, protiúnavové a špeciálne rohože. PVC pásky - vyznačovacie, protišmykové.
internet: www.zavam.sk  
Stránka:   1
Copyright © 2006 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.