Dvojhviezdičkové hotely

SlovakiaTrade > Obchodné služby > Ubytovanie > Hotely > Dvojhviezdičkové hotely
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 67

A.N.E.S., a.s.

Hotel s ponukou ubytovania v dvojlôžkových izbách štandard, mezonetovom apartmáne a rodinnej izbe - LCD TV, minibar, trezor, balkón, sociálne zariadenie so sprchovým kútom a sušičom vlasov.
internet: www.sant-wellness.sk, www.santovkawellness.sk  

Hotel Sonáta

Dvojhviezdičkový mestský Hotel Sonáta. Dvojlôžkové izby, rodinná izba pre 3 osoby, 2 apartmány pre 3 osoby. Non-stop otvorená reštaurácia, letná terasa, parkovanie. Wifi, parkovanie.
internet: www.hotel-sonata.sk  

AB Tour, s.r.o.

Ponuka ubytovania vo Vysokých Tatrách v dvoj a trojposteľových izbách s TV, rádiom a telefónom. K dispozícii, sauna, vírivka, fitnes, biliard a hotelová reštaurácia. Organizovanie spoločenských akcií.
internet: www.sasanka.sk  

HOTEL ŠOMKA**

Prevádzkovanie reštaurácie - tradičné slovenské jedlá a špeciality, gril. Ubytovanie s kapacitou 45 lôžok, organizovanie spoločenských akcií. Požičovňa bicyklov, úschovňa lyží, parkovisko, garáž.
internet: www.hotelsomka.sk, wwww.hotelsomka.sk  

SLNEČNÝ DVOR Agrospol

Hotel - SLNEČNÝ DVOR**, ktorý sa nachádza na periférii širšieho centra Michaloviec. Jedno- a dvojposteľové izby a apartmán sú zariadené v klasickom štýle.
internet: www.slnecnydvor.sk  

Aries, s.r.o.

Dvojhviezdičkový hotel - jednoposteľové a dvojposteľové izby a apartmány vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV. Poskytovanie gastronomických služieb.
internet: www.hotelzemplin.sk  

Hotel Bocy**

Ubytovanie v areáli lyžiarskeho strediska Snowparadise. Kapacita 47 lôžok. Všetky izby sú plne vybavené - kúpeľňa s WC, sprchovacím kútom alebo vaňou. Súčasťou hotela je reštaurácia a mini wellness.
internet: www.bocy.sk  

Hotel Lux**

Ubytovanie v dvojhviezdičkovom hoteli - 48 lôžok v dvojposteľových izbách s balkónom s možnosťou prístelky, kapacita 84 lôžok so samostatným sociálnym zariadením - sprchovací kút, umývadlo, toaleta.
internet: www.hotelluxpiestany.sk  

Hotel CENTRAL**

Ubytovanie v dvojhviezdičkovom hoteli - vlastné sociálne zariadenie, TV, telefón, bezdrôtový internet WiFi, bazén, sauna, masáže. Stravovanie v hotelovej jedálni a kaviarni.
internet: www.hotel-central.sk  

Hotel Liptov **

Horský hotel v centre slovenského lyžiarskeho a turistického strediska Jasná. Na hoteli sa nachádza horolezecká stena, vnútri pingpongový stôl, stolný futbal, biliard, šípky. Jedáleň pre ubytovaných.
internet: www.hotel-liptov.com  

Parkovisko

Ubytovanie v dvojhviezdičkovom hoteli, 121 lôžok - 8 jednolôžkových, 45 dvojlôžkových izieb a 16 apartmánov, wi-fi pripojenie. Prenájom priestorov.
internet: www.hotelatom.sk  

HOTEL KOLONIAL

Ubytovanie v dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách alebo apartmánoch. K dispozícii je reštaurácia, kaviareň, bar, vinotéka. Bar, bowling, disco, parkovisko, bankomat, terasa, podateľňa tiposu, herňa.
internet: www.hotelkolonial.sk  

Hotel Štadión

Poskytovanie hotelových ubytovacích služieb, stravovanie v reštaurácii, letná krytá terasa.

Hotel PUK**

Prevádzkovanie baru v priestoroch hotela Puk, v areáli zimného štadióna.
internet: www.hotelpuk.sk  

Hotel Donovaly

Ubytovanie s kapacitou 75 miest. Možnosť prístelky. Výbava izieb - kúpeľňa s WC, TV, satelit, hotelový telefón. K dispozícii reštaurácia, salónik, kongresová sála, bar, sauna, fitness, stolný tenis.
internet: www.hoteldonovaly.sk  

Hotel Twins

Reštauračné služby. Dvojhviezdičkový hotel. 2, 3, 4 lôžkové izby. Vybavenie izieb - vlastné sociálne zariadenia, vo dvoch dvojlôžkových izbách komfortné vane FTV s ponukou káblovej televízie Rádio.
internet: www.hoteltwins.sk  

Hotel Palazzo**

Rodinný hotel Palazzo v centre Liptovského Mikuláša. Izby sú vybavené kúpeľňou, TV, satelitom, pripojením na internet. Množstvo historických pamiatok, letné i zimné športy.

HOTEL GLADIUS

Dvojhviezdičkový hotel s celoročnou prevádzkou s kapacitou 48 lôžok. Reštaurácia. Požičovňa športových potrieb - tenis, stolný tenis, bicykle, člny. Parkovisko, krytý bazén.

Hotel Korzo **

Ubytovacie služby s prevádzkovaním pohostinských činností. Dvojposteľové apartmány, jednoposteľové a dvojposteľové izby, rodinné izby.
internet: www.hotelkorzonz.sk  

HOTEL MAGURA s.r.o.

Hotelové zariadenie v Bojniciach. Ubytovacie služby v izbách a apartmánoch, stravovacie služby v hotelovej reštaurácie a poskytovanie doplnkových služieb.
internet: www.hotelmagura.bojnice.net  
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2006 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.