Elektronické informačné systémy

SlovakiaTrade > Elektronika a elektrika > Elektronické informačné systémy
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 591

Aiten, a.s.

Vývoj informačného systému, systémová integrácia, správa a údržba technologických zariadení, digitalizácia a správa technickej dokumentácie, riadenie projektov a manažérske systémy.
internet: www.aiten.sk  

AITIA, s.r.o.

Outsourcing ekonomických činností. Optimalizácia riadenia informatizáciou spoločností, outsourcing IT špecialistov, miezd a účtovníctva.
internet: www.aitia.sk  

AKOR s.r.o.

Predaj informačných systémov. Telefónia a VOIP, meranie a regulácia, dochádzkový systém, inteligentné budovy, hotelové systémy.
internet: akor.sk  

Albertina icome Bratislava s.r.o. - predaj databázového softvéru

Predaj databázového software. Elektronické informačné zdroje zo zahraničia. Bibliografické a plnotextové databázy, elektronické časopisy a knihy. Elektronické vydavateľstvo.
internet: www.aib.sk, www.infoteka.sk  

Alemon s.r.o.

Projektovanie vyhradených elektrických zariadení bez obmedzenia napätia. Spoločnosť so zameraním na IT technológie: dodávka, správa, servis a prevádzka firemnej IT infraštruktúry.
internet: www.alemon.sk  

Aleš Rauš

Ponuka automatických obchodných systémov, signálov, kníh s podnikateľskou tématikou, analýz, internetového softwaru. Ponuka školení zdarma.
internet: www.forexbusiness.sk  

ALFEUS, spol. s r.o.

Ponuka softwaru pre podnikanie - zákaznícky informačný systém KOMPLEX. Zákazkové informačné systémy, ERP systémy, poradenstvo v oblasti informačných systémov.
internet: www.alfeus.sk  

Ally Soft spol. s r.o.

Služby v oblasti komplexného riešenia ekonomických, obchodných a pokladničných systémov. Moduly systémov - účtovníctvo, mzdy, objednávky, sklad, výroba, pokladňa, banka. Vývoj programov na objednávku.
internet: www.allysoft.sk  

Alpha Systems, s.r.o.

Priemyselná automatizácia a softvérové služby v oblasti monitorovania, merania a regulácie technologických procesov. Softvérové produkty v oblasti informačných technológií.
internet: www.alphasystems.sk  

AMADEUS MARKETING CSA s.r.o., zahraničné obchodné zastúpenie v SR

Komplexné riešenia pre cestovné kancelárie zahrňujúce globálny distribučný systém s dôrazom na užívateľskú a technickú podporu zákazníkom. Školenia .
internet: www.amadeusextranet.sk  

Amega s.r.o.

Softvér určený na predaj tovarov a služieb. Hardware, počítače, pokladničné systémy a tlačiarne, dotykové monitory, kamerové systémy. Servis, tvorba software na objednávku, tvorba web stránok.
internet: www.amega.sk, www.amega.sk  

AMI Plus, s.r.o.

Ekonomické programy a riadenie podniku, vedenie mzdovej a účtovnej agendy, hardware, software a siete.
internet: www.amiplus.sk  

Anasys, spol. s r.o.

Ekonomický informačný systém - mzdy, dochádzka, účtovníctvo. Vývoj aplikačných programov a informačných systémov. Konzultácie a poradenstvo, konfigurácia zariadenia, dovoz, zapojenie.
internet: www.anasys.sk  

AND s.r.o.

Redakčný systém, ISD - program pre správu bytov a nebytových priestorov, tvorba webových prezentácií. Outsourcing. Vývoj softvéru.
internet: www.and.sk  

ANDEX, a.s.

Spracovanie odborných štúdií a analýz s použitím rôznych systémových nástrojov a CASE. Komplexné služby pri vývoji a nasadzovaní systémov pre riadenie pracovných procesov, správy dokumentov, CRM.

Andrej Fraňo - Zabezpečovacie a kamerové systémy

Realizácia hotelových systémov. Komplexné poskytovanie služieb v oblasti zabezpečovacích a kamerových systémov. Projekcia a poradenstvo.
internet: www.zabezpecsa.sk  

Ici - Andrej Mičica

Dodávka počítačov a notebookov, tlačiarní, predaj hardware - komponentov a spotrebného tovaru. Návrhy a projekty počítačových sietí, realizácia sietí. Dodávky software. Tvorba web stránok, webhosting.
internet: www.anminet.sk  

ANECT a.s.

Riešenia v oblasti informačných a komunikačných technológií, produkty a služby v riešení informačného systému.
internet: www.anect.com  

Anna Samsonová - ASAM

Predaj počítačových zostáv, periférnych zariadení, komponentov na PC a softvérových zariadení. Budovanie a správa firemných sietí - LAN,WAN.

AP - SOFT, s.r.o.

Vývoj softvéru na kľúč, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), informačný systém pre podporu výroby. Outsourcing.
internet: www.apsoft.sk  
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2006 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.