Elektronické podpisy

Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 309

3NET Slovakia s.r.o.

Zabezpečovacie zariadenia. Počítače, PC siete, optické káble, kamerové systémy, elektromontážne práce.
internet: www.pcsiete.net  

A- Z Instal spol. s r.o.

Predaj, montáž a servis zabezpečovacej techniky, elektrických požiarnych systémov, systémov kontroly vstupu. Predaj a servis PC, návrhy a správa PC sietí. Realizácia elektroinštalácií, elektrorevízii.
internet: www.elektroinstalacie.com  

A.m.i.s., spol. s r.o.

Predaj garážových brán, elektronickej zabezpečovacej a protipožiarnej signalizácie, trezorov, uzavretých televíznych okruhov a diaľkovo ovládateľných brán.
internet: www.amys.sk  

AA systém, s.r.o.

Ústredne. Alarmy, GSM. Štandardné CCTV kamery, vysokocitlivé, stropné, skryté kamery, kamery s infračerveným prisvietením. Práce spojené s počítačovými sieťami. Elektronické požiarne systémy.
internet: www.aasystem.sk  

ADM Košice spol. s r.o.

Predaj, inštalácia, servis podnikových systémov - parkovacích systémov, dochádzkových a vstupných systémov, kamerových systémov. Predaj a servis výpočtovej techniky. Predaj elektrosúčiastok.
internet: www.adm-ke.sk  

ADOTEL - HEX s.r.o.

Železničné zabezpečovacie zariadenia, oznamovacie a informačné zariadenia, diaľková kabelizácia, geodetické práce, telekomunikačné systémy.
internet: www.adhex.sk  

AG - SYSTÉM, v. o. s.

Kompletná dodávka, montáž, servis protipožiarnych, objektových a technických dverí.
internet: www.agsystem.sk  

Agopro, s.r.o.

Vonkajšie a vnútorné obklady, výroba na mieru podľa požiadaviek zákazníka, vyhotovené z materiálu HPL, vhodné do vlhkého a mokrého prostredia.
internet: www.agopro.sk, www.agopro.sk  

AJTY, s.r.o.

Elektronický požiarny systém, detekcia požiaru, automatického hasenia, požiarnych tlačidiel, rozhlasu na vyhlásenie poplachu.
internet: www.ajty.eu  

AKIRA SLOVAKIA, s.r.o.

Inteligentné a klasické elektroinštalácie. Štruktúrovaná kabeláž a počítačové siete. Kamerové s prístupové systémy. TV a satelitné systémy. Audio-video vrátniky.
internet: www.akira.sk  

AKOR s.r.o.

Predaj informačných systémov. Telefónia a VOIP, meranie a regulácia, dochádzkový systém, inteligentné budovy, hotelové systémy.
internet: akor.sk  

Alarm system, s.r.o.

Dodávka, montáž, servis a revízie dochádzkových systémov, telekomunikačnej techniky, GSM aplikácií, elektrickej zabezpečovacej a požiarnej signalizácie, priemyselnej TV a trezorov.
internet: www.alarmsystem.sk  

ALARMnet s.r.o.

Predaj notebookov, PC zostáv, trezorov, zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, alarmov. Predaj počítačov a PC techniky a sieťových riešení.
internet: www.alarmnet.sk  

Alarmy, s.r.o

Predaj a distribúcia elektronickej zabezpečovacej techniky, video a audio vchodových systémov a kamerovej sledovacej techniky.
internet: www.hyundaitel.sk, www.alarmysro.sk  

ALFA TRONIK, s.r.o.

Montáž PC sietí, káblovej televízie, vzdušných vedení. Predaj - protipožiarne zariadenia - EPS, kamerové systémy, telefónne ústredne, dochádzkové systémy, zabezpečovacie systémy.
internet: www.alfatronik.sk  

Algate, s. r. o.

Firma ponúka protipožiarne riešenia, komplexný servis pri spracovávaní návrhu objektu, inštalácie systémov, výroba hliníkových vstupných brán, hliníkových okien, dverí, inštalácia vstupných systémov.
internet: www.algate.sk  

ALIMEX SECURITY s. r. o.

Poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb v rozsahu - vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia a opravy.

ANAREA, spol. s r.o.

Revízia elektronických zabezpečovacích systémov, satelitných systémov a rozvodov. Znalecká činnosť a posudky silnoprúdovej a slaboprúdovej elektrotechniky.

Andrej Fraňo - Zabezpečovacie a kamerové systémy

Realizácia hotelových systémov. Komplexné poskytovanie služieb v oblasti zabezpečovacích a kamerových systémov. Projekcia a poradenstvo.
internet: www.zabezpecsa.sk  

ANTES B+M s. r. o.

Bezpečnostná služba, viacúčelová ochrana objektov, pult centralizovanej ochrany.
internet: www.antes.sk, www.bezpecnostnesystemy-antesb-m.sk  
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.