Hnojivá

Stránka:   späť   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 daľšie
Zobrazujem firmy 201220 celkom 307

Milan Huljak - Phlk

Oprava a údržba nákladných, osobných, špeciálnych vozidiel a mechanizmov, Pneuservis-výmena pneumatík a lepenie duší okrem protektorovania a opravy gumových pneumatík, Sprostredkovateľská činnosť ...

Milena Konôpková Vence-Kvety

Obchod.činnosť-výroba,predaj umelých vencov,kvetín a ostat., doplnkových tovarov.

Miloslav Herák Potraviny-OZ

Nákup a predaj potravín, alko-, nealko nápojov,tabakových výrobkov, priemyselného tovaru, južného ovocia, drogériového tovaru., Výkup a predaj ovocia a zeleniny, Maloobchod s rezanými a umelými ...

Miloš Zmajkovič Mini ZOO

Veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu s exotickým vtáctvom a laboratórnymi zvieratami, Veľkoobchod s krmivom, Chov exotického vtáctva, Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ...

Miroslav Kmeť

Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností, Nákup a predaj pyrotechnických výrobkov triedy II a podtriedy T1, Kúpa tovaru za účelom jeho ...

Miroslav Ružička ŽEL - MAT

Hutný materiál, trúbky pozinkované, čierne, plechy, uholníky, joklovina, profily, plechy, kľúče, kladivá, kliešte, kosačky, motyky, rýle.

LEMIR Home & Deco

Interérový dizajn bytov, domov, kancelárii od návrhu po namontovanie a zavesenie. Oprava poškodených koľajničiek, úchytov a doplnkov aj pre hotely penzióny.
internet: www.lemir.sk  

MIVA GROUP, spol. s r.o.

Predaj, výroba, montáž a servis technologických zariadení na dezinfekciu a filtráciu vody bez použitia chemických prostriedkov.
internet: www.miva-uv.sk  

Molix, s.r.o.

Predaj vstupov do poľnohospodárskej prvovýroby - prípravkov na ochranu rastlín, osivá a hnojivá, zber príslušnej rastlinnej komodity.
internet: www.molix.sk, www.molix.sk  

MVDr. Juraj Chorváth

Veterinárna ambulancia. Kompletná veterinárna starostlivosť o malé zvieratá. Čipovanie, biochemické a hematologické vyšetrenie krvi, chirurgia mäkkých tkanív, strihanie pazúrikov, čistenie ušiek.

MVDr. Ladislav Werner PROPES - krmivá a chovateľské potreby

Predaj krmív, konzerv pre zvieratá, chovateľských potrieb, obojkov, vodidiel, náhubkov, vitamínov, hračiek, oblečenia a doplnkov. Komplexná veterinárna starostlivosť.

MVDr. Michaela Nováková - NovaVet

Veterinárna ambulancia - komplexná preventívna a liečebná veterinárna starostlivosť pre malé zvieratá, plazy a exotické vtáctvo.

MVDr. Miroslav Kluknavský Veterinárna ošetrovňa

Veterinárna ošetrovňa - čipovanie a vystavenie pet pasu, RTG a sono vyšetrenie, čistenie zubov ultrazvukom, biochémia a hematológia.

BARTALOŠ PAVOL MVDr.

Ubytovanie v súkromí - v rodinnom dome, chatkách a karavanoch v blízkosti termálneho kúpaliska Vincov Les
internet: www.bartalos.biz  

Nitropét Slovakia, s.r.o.

Predaj priemyselných a záhradkárskych hnojív. Poradenstvo v oblasti rastlinnej výživy.
internet: www.nitropet.sk  

Novilla s.r.o.

Predaj - obilie, osivá, krmivá, živé zvieratá, priemyselný tovar.

O.A.S. Impex Slovakia s.r.o.

Predaj osív, hnojív, pesticídov, výkup a predaj agrokomodít. Zabezpečovanie žatevných prác: obiloviny, repka, slnečnica.
internet: www.oas.sk  
Stránka:   späť   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 daľšie  
Copyright © 2006 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.