Horské rekreačné strediská

SlovakiaTrade > Obchodné služby > Ubytovanie > Horské ubytovanie > Horské rekreačné strediská
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 257

Penzión Brest

Ubytovanie v penzióne - 20 dvoj a trojlôžkových izieb zariadených nábytkom z masívneho borovicového dreva, izby vybavené telefónom. Reštaurácia s krbom - ponuka rôznych jedál a pitia.
internet: www.penzionbrest.sk  

Wellness Hotel Borovica ****

Ponuka ubytovania v 50 izbách z toho v 11 apartmánoch, reštauračné služby, kongresové priestory, wellness.
internet: www.hotelborovica.sk  

Horský hotel Bartoška

Ubytovanie na rozhraní Kremnických hôr a Veľkej Fatry, kapacita je 80 lôžok. Hotel je situovaný v tichom horskom prostredí. Hotelová reštaurácia, kaviareň, wellness.
internet: www.hotel-bartoska.sk  

AB Tour, s.r.o.

Ponuka ubytovania vo Vysokých Tatrách v dvoj a trojposteľových izbách s TV, rádiom a telefónom. K dispozícii, sauna, vírivka, fitnes, biliard a hotelová reštaurácia. Organizovanie spoločenských akcií.
internet: www.sasanka.sk  

HOTEL ŠOMKA**

Prevádzkovanie reštaurácie - tradičné slovenské jedlá a špeciality, gril. Ubytovanie s kapacitou 45 lôžok, organizovanie spoločenských akcií. Požičovňa bicyklov, úschovňa lyží, parkovisko, garáž.
internet: www.hotelsomka.sk, wwww.hotelsomka.sk  

Poľovnícky penzión MONIKA

Penzión je situovaný v tichej dedinke v Roháčoch. Má 8 dvojlôžkových a 3 trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a TV na izbe. Možnosť doobjednania polpenzie.
internet: www.pension-monika.sk  

Hotel Marlene

Ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli v obci Oščadnica. Súčasťou hotela je reštaurácia, nočný bar, konferenčná miestnosť, wellness štúdio, detský kútik. Hotel vhodný na spoločenské podujatia.
internet: www.marlene.sk  

Penzión Demi

Penzión pod úpätím Vysokých Tatier - ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prísteliek s vlastným sociálnym zariadením, k dispozícii aj kuchyňa, fínska sauna.
internet: www.penziondemi.sk  

Agropenzión Grunt

Penzión s kapacitou 27 lôžok, ubytovanie je možné v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Reštaurácia s kapacitou 30 miest a vinná pivnica s kapacitou 20 miest.
internet: www.penziongrunt.sk  

Penzión Kamenný dvor - Anna Hirjaková

Ubytovanie, reštaurácia, posedenie pri živej hudbe, v okolí sa nachádza lyžiarske stredisko, kúpele a hrad.
internet: www.penzionkamennydvor.sk  

Penzión Kosodrevina

Ubytovacie služby, dvoj a trojposteľové izby s vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii je kuchynka, resp. možnosť objednania polpenzie.
internet: www.kosodrevina.sk  

PENZIÓN HRUBJAK

Turistická ubytovňa v podhorskom prostredí vhodná najmä pre detské tábory, školské výlety, lyžiarske kurzy či školy v prírode.
internet: www.penzionhrubjak.sk  

Horský hotel Šachtička***

V prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v sedle pod Panským dielom (1 102 m. n. m.), Vás očakáva rodinný horský hotel Šachtička so svojim areálom a službami. Je to naozaj „rozprávkový priestor pre ...
internet: www.sachtickyas.sk, www.sachticky.sk, www.sachticka.sk  

Penzión Daniela

Ubytovanie v piatich dvojposteľových apartmánoch s možnosťou prístelky. Penzión sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice.
internet: www.penziondaniela.sk  

Penzión Encián

Penzión situovaný v lyžiarskom stredisku Donovaly, ubytovanie pre slovenských a zahraničných turistov.
internet: www.penzionencian.sk  

HOTEL AVALANCHE ***

Ubytovanie v hoteli Avalanche s privátnym wellness a vonkajším bazénom vo Vysokých Tatrách. Kapacita 50 osôb, izby s vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii hotelová reštaurácia.
internet: www.hotelavalanche.sk  

Penzión U Grófika

Ubytovanie s izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenská miestnosť, fínska sauna, TV/SAT, spoločenské hry, stolný futbal, biliard, záhradné posedenie s krbom, v lete možnosť grilovania.

Horský hotel Kráľova studňa

Zrekonštruovaný hotel, možnosti ubytovania a doplnkových služieb pre turistov, jednotlivcov, rodiny a firemné akcie. Kapacita 47 lôžok v hotelovej časti a 29 lôžok v 4 turistických izbách.
internet: www.kralovastudna.com  

Belez, s.r.o.

Stravovanie najmä z ponuky slovenskej a českej domácej kuchyne. Raňajky formou teplého a studeného bufetu, obedy a večere.
internet: www.belez.sk  

Horský hotel Mních***

Prevádzkovanie horského hotela. Ubytovanie v 20 izbách, 3 apartmánoch a 5 zruboch, reštaurácia, kongresová sála. Tenis, maxišach, sauna. Hotelová reštaurácia, Pustovňa Starého Mnícha, dobové humno.
internet: www.hotelmnich.sk  
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2006 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.