Plachty

Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 119 celkom 42

Anna Vršková - JV + AV

Výroba, oprava a úprava - autoplachty, plachty na lode, plachty na terénne vozidlá, stánky, prístrešky, výrobky z PVC plachtoviny, stany, spacáky.
internet: www.jv-av.szm.sk  

BAMIDA s.r.o.

Sme firma so zameraním na výrobu, montáž a skladovanie prístreškov, markíz, letných terás. Opravy a montáže všetkých druhov autoplachiet.

CLASSIC, spol. s r.o.

Zákazková výroba rôznych výrobkov z PVC plachtoviny a iných materiálov. Kvalita zaručená dlhodobými skúsenosťami. Autoplachty, haly a sklady, markízy a letné terasy, zásteny, prístrešky a stánky.
internet: www.classicplachty.sk, www.plachty.sk, www.classicplachty.sk  

FINSO Obchod, s.r.o.

Spoločnosť FINSO Obchod s.r.o. vznikla v roku 1998. Sme obchodno - výrobná spoločnosť, ktorá svoje aktivity zameriava na viaceré oblasti: plachtový program, sieťový program, reklama a digitálna tlač, ...
internet: www.finso.sk, www.finso.sk  

Flize, s.r.o.

Výroba autoplachty na rôzne druhy áut, do prívesného vozíka, návesy, markízy, stany, stánky a akékoľvek reklamné billboardy, veľkoplošná reklamu.
internet: www.flize.sk  

Gamar TM, s.r.o.

Autoplachty, potlač, servis, výr. banerov, zastrešení, markíz. Predaj a prenájom prívesov, náhradných dielov, príslušenstva AGADOS. Ťažné zariadenia. Autofólie.
internet: www.gamartm.sk  

GAMAR TM, s.r.o.

Autoplachty, potlač, servis, výr. banerov, zastrešení, markíz. Predaj a prenájom prívesov, náhradných dielov, príslušenstva AGADOS. Ťažné zariadenia. Autofólie.

Vajda Gejza

Výroba autoplachiet. Nápisy a grafické vyhotovenie realizované digitálnou tlačou.
internet: www.autoplachtyvajda.sk  

KAISER SPEDITION

Firma Kaiser Spedition bola založená v roku 1991 ako dopravná spoločnosť. V roku 1992 sa organizačná štruktúra firmy zmenila na združenie fyzických osôb. Súčasne vznikol obchodný názov spoločnosti ...
internet: www.kaiser.sk, www.kaiser.sk  

IKE, spol. s r.o.

Predaj, výroba a montáž autoplachiet na rôzne typy úžitkových a nákladných, vozidiel a prívesných vozíkov, výroba markíz a prístreškov s konštrukciou.
internet: www.ike.sk  

PRÍVESY - ŤAŽNÉ ZAR. - JS CAR

Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov úspešne zaoberá predajom a prenájmom prívesných vozíkov značky Pongratz, montážou ťažných zariadení na väčšinu automobilov predávaných v SR a zhotovovaním ...
internet: www.jscar.sk, www.jscar.sk  

AUTOPLACHTY S-CAR

Výroba autoplachiet - markízy, stánky, prístrešky, bilboardy, výroba reklamy, digitálna potlač. Elektrické a quartzové infra ohrievače.
internet: www.s-car.sk  

KONKYS SLOVENSKO s.r.o.

Potlač a výroba autoplachiet, tepelnoizolačných plachiet, stanov, hál, stánkov, fóliovníkov, fazónových plachiet na návesy.
internet: www.kon-kys.cz, www.konkys.eu  
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.