Poradenstvo v počítačovej bezpečnosti

SlovakiaTrade > Obchodné služby > Počítačové a internetové služby > Poradenstvo v počítačovej bezpečnosti
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 56

Amavex, družstvo

Školenie o ochrane osobných údajov. Vypracovanie bezpečnostného projektu. Zabezpečenie bezpečnosti informačného systému.
internet: www.amavex.sk  

APTUS s.r.o.

Školenia práce na počítači pre cieľové skupiny. Počítačové siete - návrh, inštalácia, údržba. Analýza a následná optimalizácia existujúcej siete.

B - W - T plus, s.r.o.

Dodávka a implementácia SW, systémová integrácia, údržba systémov, poradenstvo, architektúra riešení, vývoj aplikácii podľa požiadaviek zákazníka, podpora produkcie, riadenie projektov.
internet: www.bwtplus.sk  

BS Partner, s.r.o.

Personalistika - personálna administratíva, poradenstvo a spracovania miezd.
internet: bspartner.sk  

cAPSLOCK, s.r.o.

Bezpečnostný audit, konzultácie - kontrola typológie siete, kontrola doménových politík, kontrola nastavenia sieťových zariadení, penetračné testy.
internet: www.sysadmin.sk  

COMGUARD s.r.o.

Predaj a distribúcia bezpečnostného softwaru. Bezpečnostné riešenia v oblasti informačných systémov určené pre dátové centrá, veľké organizácie i sektor SMB .
internet: www.comguard.cz  

CX computers & consulting, s.r.o.

Odborné poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky. Internet a e-mail, zdieľanie údajov, bezpečnosť dát, audit IT, realizácia riešení s internetom a emailom, zdieľaním súborov, bezpečnosti dát a audit.
internet: www.pocitacovyodbornik.sk  

Dakrazv.sk

Antivírová ochrana, vzdialená správa systému. Prevádzkovanie internetového predaja s PC technikou. Oprava počítačov, tlačiarní, kopírok a faxov. Inštalácia, správa a údržba počítačových sietí.
internet: www.dakrazv.sk  

Data Security Consulting, s.r.o.

Konzultačná a poradenská činnosť v oblasti bezpečnosti informačných systémov, projekcie počítačových sietí, kryptografických a autorizačných algoritmov a kľúčového hospodárstva.
internet: www.dsclm.sk  

Delicom, s.r.o.

E-shop, predaj výpočtovej techniky Dell na báze procesorov Intel. Počítače, notebooky, servery, pracovné stanice, monitory, tlačiarne a príslušenstvo.
internet: www.delicom.sk  

Descon, a.s.

Poskytovanie služieb v oblasti zabezpečenia spoľahlivého a bezpečného využívania IT infraštruktúry organizácie.
internet: www.descon.sk  

Digital Solutions, s.r.o.

Zabezpečenie siete. Správa siete, informačné a telekomunikačné technológie, vytvorenie informačného systému, bezpečnostná politika. Softvér. Zálohovací systém.
internet: www.digitalsolutions.sk  

DITASEC a. s.

Poskytovanie poradenstva v oblasti riadenia informačnej bezpečnosti a prevádzky informačných systémov. Počítačové služby - outsourcing, ochrana informácií, penetračné testovanie a sieťová bezpečnosť.
internet: www.ditasec.sk  

DUMAKOL s.r.o.

Kurzy a školenia zamerané na prácu s PC. Outsourcing a správa sietí. Ochrana a bezpečnosť IT. Prenájom výpočtovej techniky. Odborné poradenstvo.
internet: www.dumakol.sk  

ELSAM, s. r. o.

Elektroinštalačné služby, poradenstvo pri plánovaní elektrických riešení, realizácia svetelných systémov, IT služby, kamerové a zabezpečovacie systémy, prehliadky a skúšky elektrických zariadení.
internet: www.elsam.sk  

EMM International, spol. s r.o. - bezpečnostné systémy

Ponuka systémov priemyselnej televízie, elektrickej požiarnej signalizácie, systémy kontroly vstupu a systémy audio/video vrátnikov.
internet: www.emminter.sk  

ESTEN s.r.o.

Služby v oblasti IT - školenia, optimalizácia, údržba a bezpečnosť firemných informačných systémov, zálohovanie dát. Vývoj softvéru.
internet: www.esten.sk  

Pishta - IT services

Analýza IT prostredia, správa sietí, správa serverov a PC, záloha a obnova dát. Návrh internetového a mailového riešenia, dešifrovanie dát, odstránenie vírusov, zaučenie do problematiky IT.
internet: www.gitss.sk, www.pishta.sk  

Gordias, s.r.o.

Školenia a kurzy, poradenstvo v oblasti informačnej bezpečnosti.
internet: www.gordias.sk  

HATI, s.r.o.

Poradenstvo v oblasti IT, školenia, servis výpočtovej techniky, prenájom techniky, webhostingové služby, tvorba web stránok, automatický zálohovací a archivačný systém, blokovanie stránok.
internet: www.hati.sk  
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.