Poskytovatelia internetu

Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 6180 celkom 470

Conetix, s.r.o.

Poskytovanie mikrovlnného internetového pripojenia pre domácnosti, menšie a stredné firmy. Návrh grafického dizajnu a tvorba webových stránok. Poradenstvo v oblasti informačných technológií.
internet: www.conetix.sk  

CONNECTED s.r.o.

Odvírenie počítača, ukladanie dát, záchrana údajov.

Connectel s.r.o.

Káblové a bezdrôtové siete na kľúč. Predaj a servis výpočtovej techniky. Opravy programov. Odvirovanie PC. Záchrana a archivácia dát. Vývoj software. Webhosting. Web tvorba. Správa LAN/WAN sietí.
internet: www.connectel.sk  

COPOS, spol. s r.o.

Predaj kancelárskej techniky, výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky- notebooky, počítače, tablety, kopírky, tlačiarne, foto, video, príslušenstvo, software.
internet: www.copos.ekatalog.biz, www.copos.sk  

COSECO-EP s.r.o.

Predaj, montáž, opravy a údržba osobných počítačov a periférií, kancelárskej techniky. Konzultácie, návrh, cenové ponuky a kompletná realizáciu pripojení do internetu.

CTN NETWORK, s.r.o.

Prevádzkovanie vysokorýchlostnej dátovej siete, poskytovateľ pripojenia na internet, webhosting, správa sietí a serverov, IT manažment. Opravy a servis výpočtovej techniky.
internet: www.ctn.sk  

DAMAGE, s.r.o.

Internetový predaj výpočtovej techniky a sieťových prvkov a softvéru. Monitory, klávesnice, myšky, grafické karty, procesory, pevné disky, kamery a fotoaparáty, káble.
internet: www.damage.sk  

BST.Network - Darina Švardová

Ponuka neobmedzeného pripojenia do Internetu domácnostiam a firmám s vyššími nárokmi na pripojenie.
internet: www.bst.sk  

DATA mix, s.r.o.

Počítačové služby. Pripojenie na internet. Predaj výpočtovej, satelitnej techniky a príslušenstva. Poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky, satelitnej a digitálnej televízie.
internet: www.datamix.sk  

DATAGRAM, s.r.o.

Poskytovanie pripojenia k internetu pre bytových i firemných zákazníkov. Návrh, výstavba a správa komunikačnej infraštruktúry. Distribúcia výpočtovej techniky.
internet: www.sihot.net  

DATASYS Trnava, s.r.o.

Poskytovanie prístupu do siete internet prostredníctvom metropolitnej siete. Symetrické pripojenie bez využitia zariadenia tretej strany.
internet: www.datasys.sk  

Datatechnik, s.r.o.

Poskytovanie pripojenia do Internetu pre malé a stredné firmy a domácnosti - DATACITY DSL, DATACITY Synchro. Poskytovanie sieťových, telekomunikačných riešení. Webhosting, mailhosting, serverhousing.
internet: www.datatechnik.sk  

DCNET, s.r.o.

Mikrovlnné dátové komunikácie bez telekomunikačných poplatkov. Zameranie na realizáciu komplexných internetových služieb - pripojenie do siete internet, prenos hlasu (VoIP), prepojenie pobočiek.
internet: www.dcnet.sk  

Dcnet, s.r.o.

Telekomunikačné služby, pripojenie do siete internet, prenos hlasu (VoIP), prepojenie jednotlivých pobočiek v rámci jednej spoločnosti, pripojenie s agregáciou 1:1, 1:3, 1:10.
internet: www.dcnet.sk  

Detronics, s.r.o.

Poskytovateľ služieb v oblasti pripojenia na internet. Správa sietí a správa výpočtovej techniky. Webhosting, webdesign.
internet: www.detronics.sk  

DorNet, s.r.o.

Poskytovanie internetového pripojenia technológiou Wi-Fi v okolí Kráľovského Chlmca.
internet: www.dornet.sk  

Druhá prenosová, s. r. o.

Distribúcia a predaj elektrickej energie - výstavba transformačných staníc.
internet: www.druhaprenosova.sk  

DSI DATA s.r.o.

Digitálna televízia. Dátová sieť pre prístup na Internet, prepojenie počítačových sietí a telefonovanie. Outsourcing. Ponuka webhostingových služieb. Predaj a servis výpočtovej techniky, eshop.
internet: www1.dsidata.sk, www.airlink.sk  

DT net s.r.o.

Pripojenie do siete internet, možnosť vybratia výhodného balíka podľa požiadaviek. Digitálna káblová TV. Poskytovanie telefónnych služieb.
internet: www.dtnet.sk  

Dunanet.sk, s.r.o.

Pripojenie cez internet. Zriaďovanie a prevádzkovanie hlasových a dátových služieb cez telekomunikačné vedenie. Oprava a montáž rozvodov káblovej televízie, televízorov a antén.
internet: www.dunanet.sk  
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.